Mixtrack Platinum FX Mixtrack Pro FX SCRATCH NS6II NVII Party Mix DJ2GO2 Touch DJ2GO2 FACEBOOK NUMARK AKTUALITY PORTFOLIO NUMARK KDE KOUPIT NUMARK

Mixtrack Platinum

Moderní DJ kontroler se zvukovou kartou a dvojicí vestavěných displejů přímo uvnitř jog ovladačů.

Displeje s vysokým rozlišením

Každý ze dvou 5” jog ovladačů kontroleru Mixtrack Platinum je osazen barevným 1,75” velkým displejem, který zobrazuje informace o BPM, zbývajícím času do konce tracku, key lock, hodnotu pitche a pro pohodlné scratchování také znázorňuje polohu přehrávací “jehly”. Jaká je největší výhoda vestavěných displejů? Můžete se plně soustředit na své vystoupení bez zbytečného rozptylování třeba koukáním do monitoru počítače.

Mix se čtyřmi decky

I když na první pohled se to nemusí zdát, Mixtrack Platinum nabízí možnost hrát až ze 4 decků, mezi kterými jednoduše přepínáte pomocí tlačítek “Deck 3” a “Deck 4” přímo na kontroleru. Můžete tak nejen přidat další tracky do svého mixu, ale také experimentovat s různými loopy a samply nebo obohatit mixy chytlavými acappellami či vokály, aniž byste byli omezeni jen 2 kanály.

Kreativita bez limitů

Ponořte se naplno do tajů moderního DJingu, kde pouhé přehrávání tracků už nestačí. Díky 16 barevným padům můžete nejen jamovat s cue body, ale také k mixům přidávat další zvuky, odpalovat chytlavé melodické smyčky nebo vygradovat atmosféru s cool “hajpovacími” hláškami. Kolekci obsahující více jak 380 instrumentálních smyček, drum kitů, a samplů té nejvyšší kvality z dílny Prime Loops dostanete navíc k Mixtrack Platinum jako dárek zdarma. Se samostatným filter knobem pro každý kanál a dotykovým FX sliderem pak už jen dotáhnete vše k dokonalosti.

Galerie

Platinový dotek

Precizní a přesné, nízkoprofilové kovové jogy s velmi jemným a detailním chodem, dvěma ovládacími zónami a kapacitním snímáním dotyku umožňují nejen perfektní řízení rychlosti přehrávání nebo ladění pitche ale scratchování. Zrychlit nebo zpomalit hrající track můžete jednoduše pomocí boční části talíře, zastavit přehrávání nebo scratchovat pak dotekem vrchní části jogu.

Serato: špička mezi DJ aplikacemi

Součástí balení Mixtrack Platinum je také licence Intro verze DJ aplikace Serato DJ, která se řadí mezi naprostou špičku ve svém oboru. Stáhnete a nainstalujete Serato DJ Intro do počítače (je kompatibilní s Windows i MacOS), pomocí USB připojíte Mixtrack Platinum k počítači a hned jste připravení využít maximum funkcí, které Serato pro DJe nabízí - přehledná knihovna tracků, efektové jednotky pro každý kanál, sloty pro samply nebo smyčky, intuitivní prostředí ve kterém se ihned zorientujete.

Vestavěná zvuková karta

Díky vestavěné zvukové kartě je Mixtrack Platinum připraven k okamžitému použití. Stačí kontroler zapojit pomocí USB do počítače, připojit sluchátka, mikrofon, cinchový výstup zapojit do aktivních reproduktorů a můžete začít hned hrát. Nepotřebujete žádné další zvukové zařízení. Mixtrack Platinum má navíc dva sluchátkové výstupy (¼” + 1/8”) takže hravě připojíte dvoje sluchátka a můžete si to z jediného kontroleru rozdat v ping-pong setu s kamarády.

Specifikace

Systémové požadavky:

×
KOUPIT

Máte dotaz? Napište nám

Chci emailem dostávat novinky z oblasti:
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany soukromí společnosti DISK Multimedia, s.r.o.
Novinka

Mixtrack Platinum FX

Moderní DJ konzole pro 4 kanály s FX jednotkou a dvojicí displejů uvnitř velkých jog ovladačů.
Novinka

Mixtrack Pro FX

Skvěle vybavený 2-kanálový DJ kontroler s výkonnou FX sekcí, velkými jogy a zvukovou kartou.
Novinka

SCRATCH

Profi 2-kanálový scratch DJ mix s výbavou pro moderní performace a plným Serato DJ Pro včetně DVS.

NS6 II

Maximálně vybavený 4-kanálový DJ kontroler s dvěma displeji, standalone mixem a duálním USB portem.

NV II

Plně vybavený DJ kontroler se 4 kanály, zvukovou kartou a dvojicí 4,3” barevných displejů.

Party Mix

Nejdostupnější DJ kontroler se zvukovou kartou a vestavěným světelným efektem na trhu!

DJ2GO2 Touch

Nejmenší DJ kontroler na světě s kapacitními jogy, zvukovou kartou a multifunkčními pady.

DJ2GO2

Nejmenší DJ kontroler na světě s vestavěnou zvukovou kartou, jogy a multifunkčními pady.
Kompletní portfolio Numark