NS4FX Mixstream Pro Mixtrack Platinum FX Mixtrack Pro FX SCRATCH Party Mix Live Party Mix MK2 DJ2GO2 Touch FACEBOOK NUMARK AKTUALITY PORTFOLIO NUMARK KDE KOUPIT NUMARK

Party Mix Live: Parťák pro párty, kdekoli chcete

Nejdostupnější DJ kontroler s vestavěným reproduktorem a světelnou show!

S Party Mixem dostane vaše párty úplně nový rozměr!

Je úplně jedno, jestli s DJingem máte nějaké zkušenosti nebo ne. S konzolí Numark Party Mix Live můžete rozjet výbornou párty prakticky kdekoli. S Party Mixem připojeným k počítači můžete začít ihned mixovat svoje oblíbené tracky v aplikaci Serato DJ Lite, kterou ke konzoli získáte zdarma. Míchejte, efektujte, tvořte nové remixy na dvojici kanálů a vytvořte tu správnou párty náladu. Tracky si můžete předposlechnout ve sluchátkách a jejich rychlosti můžete rovnat ručně nebo využít automatickou synchronizaci.

Oba decky jsou vybaveny čtyřmi multifunkčními pady pro cue start z jakéhokoli místa v tracku a stejné pady můžete využít také pro auto-looping, kterým nastavíte 8-, 4-, 2- a 1-dobé smyčky. Přepnout je můžete rovněž do Sample režimu a obohatit přehrávané tracky až o 2x4 samostatné samply neo využít pro ovládání FX jednotky.

Každý kanál má svůj vlastní EQ s knoby pro výšky a basy, ovládání gainu a nechybí ani ovladač oblíbeného filtru. A to stále není všechno...

Stereo reproduktor na palubě

Díky integrovanému reproduktoru budete s konzolí Party Mix Live vždycky připraveni rozjet skvělou party, kdeokli dostenete chuť, a ve stereu, které dodá vaší muzice tu správnou dynamiku. Reproduktor můžete také jednoduše vypnout, zatímco své mixy budete stále slyšet ve sluchátkách.

Galerie

Vestavěná světelná show

Další devízou a plusem konzole Numark Party Mix Live je zabudovaný světelný LED modul v zadním panelu, se kterým dokážete udělat nejen hudební, ale i světelnou show. Trojice barevných LED diod se synchronizuje s přehrávanou muzikou a dodá vašemu hraní tu správnou párty atmosféru. LED modul je možné samostatně vypnout.

Serato DJ Lite součástí

Numark Party Mix Live obsahuje licenci aplikace Serato DJ Lite (ke stažení), která umožňuje kromě jednoduchého mícháni muziky, efektování, práce se samply a smyčkami třeba i vytváření nabitých playlistů, včetně využití hotových playlistů například z knihovny iTunes. Prostředí aplikace je přehledné a tak máte vždy naprostou kontrolu nad tím, co právě chcete hrát. Z verze Lite je možné navíc upgradovat na plnou verzi Serato DJ.

Žádný počítač? Žádný problém!

Vedle aplikace Serato DJ Lite nabízí konzole Party Mix Live také plug-and-play  podporu pro Algoriddin djay PRO i desktop verzi, DJ player PRO (iOS) a online přístup ke streamovacím službám jako Tidal, Beatport Link, BeatSource Link nebo Soundcloud GO.

Specifikace

×
KOUPIT
Novinka

NS4FX

Profesionální 4-kanálový DJ kontroler s výkonnou FX sekcí, displeji uvnitř jogů a bohatou konektivitou.
Novinka

Mixstream Pro

Standalone DJ systém s podporou streamingu přes wi-fi, reproduktory a ovládáním světel.

Mixtrack Platinum FX

Moderní DJ konzole pro 4 kanály s FX jednotkou a dvojicí displejů uvnitř velkých jog ovladačů.

Mixtrack Pro FX

Skvěle vybavený 2-kanálový DJ kontroler s výkonnou FX sekcí, velkými jogy a zvukovou kartou.

SCRATCH

Profi 2-kanálový scratch DJ mix s výbavou pro moderní performace a plným Serato DJ Pro včetně DVS.

NV II

Plně vybavený DJ kontroler se 4 kanály, zvukovou kartou a dvojicí 4,3” barevných displejů.
Novinka

Party Mix Live

Nejdostupnější DJ kontroler s vestavěným reproduktorem a světelnou show!
Novinka

Party Mix MK2

Nejdostupnější DJ kontroler se zvukovou kartou a vestavěným světelným efektem na trhu!

DJ2GO2 Touch

Nejmenší DJ kontroler na světě s kapacitními jogy, zvukovou kartou a multifunkčními pady.
Kompletní portfolio Numark