NS6 II NV II MIXTRACK PLATINUM MIXTRACK PRO 3 PARTY MIX DJ2GO2 FACEBOOK NUMARK AKTUALITY PORTFOLIO NUMARK KDE KOUPIT NUMARK

Mixtrack Pro 3

Třetí generace nejprodávanějšího DJ kontroleru Numark s vestavěnou zvukovou kartou.

Třetí a nejlepší!

Třetí generace DJ kontrolerů řady Mixtrack staví na vlastnostech a detailech, díky kterým se tyto konzole dlouhodobě řadí mezi nejprodávanější DJ produkty nejen v rámci značky Numark, ale i v celosvětovém měřítku, a přidává k nim nové prvky pro moderní DJ produkci. Mixtrack Pro 3 stejně i jako jeho nižší verze Mixtrack 3 jsou navrženy tak, aby co nejvíce vyhovovaly jak začínajícím DJům tak i zkušenějším hráčům. Moderní minimalistický design, nové konstrukční prvky (například kovové jogy nebo 100 mm dlouhé pitch fadery, které dokonce převyšují běžnou délku u většiny současných DJ přehrávačů nebo kontrolerů) i řada inovací dělají z DJ kontrolerů Mixtrack Pro 3 a Mixtrack 3 spolehlivou volbu s vynikajícím poměrem cena/výkon.

Kreativita bez limitů

Ponořte se naplno do tajů moderního DJingu, kde pouhé přehrávání tracků už nestačí. Díky 16 barevným padům můžete nejen jamovat s cue body, ale také k mixům přidávat další zvuky, odpalovat chytlavé melodické smyčky nebo vygradovat atmosféru s cool “hajpovacími” hláškami. Kolekci obsahující více jak 380 instrumentálních smyček, drum kitů, a samplů té nejvyšší kvality z dílny Prime Loops dostanete navíc k Mixtrack Pro 3 jako dárek zdarma. Se samostatným filter knobem pro každý kanál a dotykovým FX sliderem pak už jen dotáhnete vše k dokonalosti.

Galerie

Serato: špička mezi DJ aplikacemi

Součástí balení Mixtrack Pro 3 je také licence Intro verze DJ aplikace Serato DJ, která se řadí mezi naprostou špičku ve svém oboru. Stáhnete a nainstalujete Serato DJ Intro do počítače (je kompatibilní s Windows i MacOS), pomocí USB připojíte Mixtrack Pro 3 k počítači a hned jste připravení využít maximum funkcí, které Serato pro DJe nabízí - přehledná knihovna tracků, efektové jednotky pro každý kanál, sloty pro samply nebo smyčky, intuitivní prostředí ve kterém se ihned zorientujete.

Vestavěná zvuková karta

Díky vestavěné zvukové kartě je Mixtrack Pro 3 připraven k okamžitému použití. Stačí kontroler zapojit pomocí USB do počítače, připojit sluchátka, mikrofon, cinchový výstup zapojit do aktivních reproduktorů a můžete začít hned hrát. Nepotřebujete žádné další zvukové zařízení. Mixtrack Pro 3 má navíc dva sluchátkové výstupy (¼” + 1/8”) takže hravě připojíte dvoje sluchátka a můžete si to z jediného kontroleru rozdat v ping-pong setu s kamarády.

Specifikace

Systémové požadavky:

×
Najít prodejce

Máte dotaz? Napište nám

Chci emailem dostávat novinky z oblasti:
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany soukromí společnosti DISK Multimedia, s.r.o.

NS6 II

Maximálně vybavený 4-kanálový DJ kontroler s dvěma displeji, standalone mixem a duálním USB portem.

NV II

Plně vybavený DJ kontroler se 4 kanály, zvukovou kartou a dvojicí 4,3” barevných displejů.

Mixtrack Platinum

Moderní DJ konzole se zvukovou kartou a dvojicí vestavěných displejů přímo uvnitř jog ovladačů.

Mixtrack Pro 3

Třetí generace nejprodávanějšího DJ kontroleru Numark s vestavěnou zvukovou kartou.

Party Mix

Nejdostupnější DJ kontroler se zvukovou kartou a vestavěným světelným efektem na trhu!

DJ2GO2

Nejmenší DJ kontroler na světě s vestavěnou zvukovou kartou, jogy a multifunkčními pady.
Kompletní portfolio Numark