PARTY MIX MIXTRACK PRO 3 MIXTRACK PLATINUM NV II FACEBOOK NUMARK AKTUALITY PORTFOLIO NUMARK KDE KOUPIT NUMARK

Party Mix: Perfektní volba pro každou párty

Nejdostupnější DJ kontroler se zvukovou kartou a vestavěným světelným efektem na trhu!

S Party Mixem dostane vaše párty úplně nový rozměr!

Je úplně jedno, jestli s DJingem máte nějaké zkušenosti nebo ne. S konzolí Numark Party Mix můžete rozjet výbornou párty prakticky kdekoli. S Party Mixem připojeným k počítači můžete začít ihned mixovat svoje oblíbené tracky v aplikaci Virtual DJ LE, kterou ke konzoli získáte zdarma. Míchejte, efektujte, tvořte nové remixy na dvojici kanálů a vytvořte tu správnou párty náladu. Tracky si můžete předposlechnout ve sluchátkách a jejich rychlosti můžete rovnat ručně nebo využít automatickou synchronizaci.

Oba decky jsou vybaveny čtyřmi multifunkčními pady pro cue start z jakéhokoli místa v tracku a stejné pady můžete využít také pro auto-looping, kterým nastavíte 8-, 4-, 2- a 1-dobé smyčky. Přepnout je můžete rovněž do Sample režimu a obohatit přehrávané tracky až o 2x4 samostatné samply.

Každý kanál má svůj vlastní EQ s knobem pro výšky, basy a ovládání gainu. A to stále není všechno...

Galerie

Vestavěná světelná show

Obrovskou devízou a plusem konzole Numark Party Mix je zabudovaný světelný LED modul v zadním panelu, se kterým dokážete udělat nejen hudební, ale i světelnou show. Trojice barevných LED diod se synchronizuje s přehrávanou muzikou a dodá vašemu hraní tu správnou párty atmosféru. LED modul je možné samostatně vypnout.

Virtual DJ LE součástí

Numark Party Mix obsahuje licenci aplikace Virtual DJ LE (ke stažení), která umožňuje kromě jednoduchého míchání muziky také mix videa, vytváření nabitých playlistů nebo přípravu karaoke. Prostředí aplikace je přehledné a tak máte vždy naprostou kontrolu nad tím, co právě chcete hrát. Z verze LE je možné navíc upgradovat na plnou verzi Virtual DJ Pro.

Specifikace

×
Najít prodejce

Máš dotaz? Napiš nám

Party Mix

Nejdostupnější DJ kontroler se zvukovou kartou a vestavěným světelným efektem na trhu!

Mixtrack Pro 3

Třetí generace nejprodávanějšího DJ kontroleru Numark s vestavěnou zvukovou kartou.

Mixtrack Platinum

Moderní DJ konzole se zvukovou kartou a dvojicí vestavěných displejů přímo uvnitř jog ovladačů.

NV II

Plně vybavený DJ kontroler se 4 kanály, zvukovou kartou a dvojicí 4,3” barevných displejů.
Kompletní portfolio Numark