NS4FX Mixstream Pro Mixtrack Platinum FX Mixtrack Pro FX SCRATCH Party Mix Live Party Mix MK2 DJ2GO2 Touch FACEBOOK NUMARK AKTUALITY PORTFOLIO NUMARK KDE KOUPIT NUMARK

NS4FX

Profesionální 4-kanálový DJ kontroler s výkonnou FX sekcí, displeji uvnitř jogů a bohatou konektivitou

Mixuj jako umělec

Díky čtveřici plnohodnotných kanálů mohou DJové mixovat skladby, samply, smyčky a další obsah až ze 4 softwarových DJ decků najednou. Každý ze 4 kanálů DJ kontroleru NS4FX má vlastní fader hlasitosti prémiové kvality, 3pásmovým EQ s funkcí full kill a velkými knoby pro high pass/low pass Filter. Samostatné přepínače na předním panelu umožňují jednotlivé decky libovolně přiřazovat na strany crossfaderu nebo jej i celý obejít. Tato maximální flexibilita je ideální pro tvorbu uměleckých mixů při live streamingu, vytváření vzrušujících build-upů v klubu i pro přípravu více skladeb během hraní na akcích.

Profesionální konektivita díky prémiovým vstupům a výstupům

NS4FX se může pochlubit působivou škálou možností připojení, což z něj činí dokonalé řešení pro mobilní DJe a DJe na akcích, stejně jako pro klubové DJe a livestreamery. Symetrické hlavní XLR výstupy poskytují vysoce kvalitní 24bitový zvuk a zajišťují, že hosté akcí budou mít vždy k dispozici neuvěřitelný, pohlcující zážitek nejen na tanečním parketu. Přídavný monitoringový (booth) RCA výstup se samostatným ovládáním je ideální pro osobní monitorový reproduktor nebo pro poslání výstupu do další zóny či oblasti u větších zvukových systémů.

Na akce nebo vystoupení, které vyžadují více než jeden mikrofon pro moderování nebo formální akce, je NS4FX vybaven 2 nezávislými ¼" mikrofonními vstupy s vyhrazeným ovládáním hlasitosti a tóniny. Vstup Mic 1 lze snadno přepnout na Aux a umožnit tak přehrávání zvuku ze smartphonu nebo externího multimediálního zařízení prostřednictvím RCA vstupů na zadní straně konzole. Při live streamingu jistě oceníte, že zvuk z mikrofonu je na výstupu přes USB kombinován s hlavním hudebním mixem, což usnadňuje online vysílání pomocí chytrého telefonu nebo počítače bez nutnosti použití další zvukové karty nebo zvukového zařízení.

Skvělé decky zaměřené na výkon a kreativitu

DJ konzole NS4FX je vybavena všemi profesionálními funkcemi potřebnými pro výjimečná DJ vystoupení. Vysoce kvalitní, dotykově citlivé jogy jsou odborně kalibrovány pro přesné mixování a scratchování. Uprostřed jogů se nachází přehledný LED displej, který zobrazuje pozici skladby, bpm, rozsah pitche a čas. Tlačítko "Layer" na každém decku umožňuje na každé straně rychle přepínat ovládání mezi více decky, což usnadňuje vrstvení a mixování až 4 stop najednou. Dlouhé pitch fadery na každém decku s volitelným rozsahem nabízejí mimořádně přesnou kontrolu nad tempem při mixování a tlačítka Pitch Bend umožňují jemné úpravy pro dokonale sladěné mixy. 16 Performance Padů nabízí neomezené kreativní možnosti díky několika režimům včetně Cue, Auto Loop, Fader Cuts a Sampler (další režimy padů lze odemknout upgradem na Serato DJ Pro).

Galerie

Profesionální looping i řízení efektů

Vyhrazená sekce pro looping na každém decku poskytuje rychlý přístup k ovládání plynulých smyček, se kterými můžete rozšířit mix nebo vytvořit nové vlastní originální přechody. Pro přidání dalších chutí a kreativity je interaktivní FX sekce vybavena 6 rychle spustitelnými softwarovými efekty, které se spouštějí pomocí robustních a zábavných pádlových přepínačů. FX modul také poskytuje plnou hardwarovou kontrolu nad wet/dry poměrem efektů a samotného mixu, což DJům pomáhá vytvářet skutečně umělecká a expresivní show.

Serato na palubě: Připraveno pro upgrade na Serato DJ Pro

NS4FX je dodáván společně s aplikací Serato DJ Lite, pro kterou je z výroby i plně namapován. Od Serato DJ Lite už je jen kousek k vlajkové lodi Serato DJ Pro s nímž mohou DJové po upgradu naplno využít 4kanálové mixování, kdykoli budou chtít! Serato DJ se řadí mezi naprostou špičku ve svém oboru a verze Lite je navržena tak, aby byla co nejvíce intuitivní, spolehlivá a bohatá na funkce. NS4FX je kompatibilní i s dalšími předními DJ aplikacemi, jako jsou Virtual DJ nebo algorridim djay Pro AI.

Specifikace

×
KOUPIT
Novinka

NS4FX

Profesionální 4-kanálový DJ kontroler s výkonnou FX sekcí, displeji uvnitř jogů a bohatou konektivitou.
Novinka

Mixstream Pro

Standalone DJ systém s podporou streamingu přes wi-fi, reproduktory a ovládáním světel.

Mixtrack Platinum FX

Moderní DJ konzole pro 4 kanály s FX jednotkou a dvojicí displejů uvnitř velkých jog ovladačů.

Mixtrack Pro FX

Skvěle vybavený 2-kanálový DJ kontroler s výkonnou FX sekcí, velkými jogy a zvukovou kartou.

SCRATCH

Profi 2-kanálový scratch DJ mix s výbavou pro moderní performace a plným Serato DJ Pro včetně DVS.

NV II

Plně vybavený DJ kontroler se 4 kanály, zvukovou kartou a dvojicí 4,3” barevných displejů.
Novinka

Party Mix Live

Nejdostupnější DJ kontroler s vestavěným reproduktorem a světelnou show!
Novinka

Party Mix MK2

Nejdostupnější DJ kontroler se zvukovou kartou a vestavěným světelným efektem na trhu!

DJ2GO2 Touch

Nejmenší DJ kontroler na světě s kapacitními jogy, zvukovou kartou a multifunkčními pady.
Kompletní portfolio Numark