NS4FX Mixstream Pro Mixtrack Platinum FX Mixtrack Pro FX SCRATCH Party Mix Live Party Mix MK2 DJ2GO2 Touch FACEBOOK NUMARK AKTUALITY PORTFOLIO NUMARK KDE KOUPIT NUMARK

NV II

Plně vybavený DJ kontroler se 4 kanály, zvukovou kartou, dvojicí 4,3” barevných displejů a plným Serato DJ

Odložte počítač a naplno se ponořte do muziky

NV převrací vzhůru nohama kombinaci hardwaru a softwaru na poli profesionálního DJingu. Dvojice velkých 4.3" plnobarevných displejů nabízí v reálném čase všechny důležité informace z aplikace Serato DJ, které potřebujete pro své hraní - virtuální decky, efekty, cue body, průběh a křivku tracku nebo třeba knihovnu tracků pro jednoduchý browsing přímo z kontroleru. Můžete tak počítač v klidu odložit a soustředit se jen na svou muziku a party people kolem sebe.

Dotkněte se

NV II je vybaven řadou inovativních dotykových ovládacích prvků (stejně jako například vlajková loď NS7 III) a poskytuje tak výjimečný způsob práce s tracky. Efektové ovladače, filter nebo EQ knoby reagující nejen na klasické otáčení, ale také na pouhý dotyk odemykají zcela nové možnosti kreativního využití všech těchto funkcí. Pomocí EQ lze na dotyk budovat build-up i break-down, pouhým dotykem filtru zase vytvoříte perfektní sweep efekt. Efekty lze díky dotykovému ovládání okamžitě zapnut nebo vypnout.

Kompletní výbava pro moderní DJing

Moderní DJing už není jen o přehrávání tracků. S 16 barevně podsvícenými a dynamicky citlivými pady můžete jamovat s cue body, odpalovat chytlavé melodické nebo bicí smyčky, přidávat k mixům další zvuky pomocí sampleru, využít nový slicer nebo další z celkem 10 kreativních pad módů. Každý z padů je podsvícený RGB diodami, což poskytuje nejen vynikající barevný feedback pro každý mód ale také perfektní přehled v temných klubových prostorách.

Pouze k NV II navíc dostanete špičkovou hudební výbavu v podobě jedinečného remix packu plného samplů, smyček a dalšího hudebního obsahu od předního světového labelu Toolroom Records. Tento balík nedostanete k žádnému jinému kontroleru!

Galerie

Maximální kontrola

Precizní a přesné, 5” nízkoprofilové kovové jogy s velmi jemným a detailním chodem, dvěma ovládacími zónami a kapacitním snímáním dotyku umožňují nejen perfektní řízení rychlosti přehrávání nebo ladění pitche ale i scratchování. Zrychlit nebo zpomalit hrající track můžete jednoduše pomocí boční části talíře, zastavit přehrávání nebo scratchovat pak dotekem vrchní části jogu.

Plná verze Serato DJ: špička mezi DJ aplikacemi

Součástí balení DJ kontroleru NV II je také licence plné verze aplikace Serato DJ, která se řadí mezi naprostou špičku ve svém oboru. Stáhnete a nainstalujete Serato DJ Intro do počítače (je kompatibilní s Windows i MacOS), pomocí USB připojíte NV II k počítači a hned jste připravení využít maximum funkcí, které Serato pro DJe nabízí - přehledná knihovna tracků, efektové jednotky pro každý kanál, sloty pro samply nebo smyčky, intuitivní prostředí ve kterém se ihned zorientujete.

Mocný nástroj pro moderní DJ produkci

Žádný jiný profesionální DJ kontroler neposkytuje tolik funkcí v tak kompaktním provedení. Díky modernímu designu, odolné konstrukci a výšce necelých 4 cm je NV II perfektní volbu pro klubové DJe i ty, kteří jsou často na cestách. Booth/Master RCA výstupy, stejně jako symetrické XLR výstupy poskytují perfektní zvukovou kvalitu na každém sound systému. Vstup pro mikrofon, Aux a dva sluchátkové výstupy přetváří NV II v kompletní centrum pro vaši DJ produkci a rychlé USB 2.0 připojení k počítači zaručuje, že NV II bude vždy silným a mocným nástrojem pro vaši DJ produkci.

Specifikace

Systémové požadavky:

×
KOUPIT
Novinka

NS4FX

Profesionální 4-kanálový DJ kontroler s výkonnou FX sekcí, displeji uvnitř jogů a bohatou konektivitou.
Novinka

Mixstream Pro

Standalone DJ systém s podporou streamingu přes wi-fi, reproduktory a ovládáním světel.

Mixtrack Platinum FX

Moderní DJ konzole pro 4 kanály s FX jednotkou a dvojicí displejů uvnitř velkých jog ovladačů.

Mixtrack Pro FX

Skvěle vybavený 2-kanálový DJ kontroler s výkonnou FX sekcí, velkými jogy a zvukovou kartou.

SCRATCH

Profi 2-kanálový scratch DJ mix s výbavou pro moderní performace a plným Serato DJ Pro včetně DVS.

NV II

Plně vybavený DJ kontroler se 4 kanály, zvukovou kartou a dvojicí 4,3” barevných displejů.
Novinka

Party Mix Live

Nejdostupnější DJ kontroler s vestavěným reproduktorem a světelnou show!
Novinka

Party Mix MK2

Nejdostupnější DJ kontroler se zvukovou kartou a vestavěným světelným efektem na trhu!

DJ2GO2 Touch

Nejmenší DJ kontroler na světě s kapacitními jogy, zvukovou kartou a multifunkčními pady.
Kompletní portfolio Numark